HR Assistant

Plný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Maturita

KPMG
KPMG

Máte zájem o tuto nabídku?

Otázky a odpovědi ohledně nabídky

Pozice

Popis pozice

Do našeho HR oddělení hledáme novou posilu, která zajistí administrativní podporu HR Business Partnerovi pro Tax a Legal.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • práci s pracovně-právními dokumenty
  • poskytování základního poradenství manažerům v otázkách týkajících se lidských zdrojů, pracovního práva a personálního řízení
  • řešení běžných otázek zaměstnanců týkajících se pracovního poměru a jeho podmínek za podpory HR Business Partnerem
  • agendě týkajících se odchodů na mateřskou/rodičovskou dovolenou a návratů do zaměstnání
  • hladkému onboardingu nových zaměstnanců včetně adaptačních pohovorů
  • správě interního systému rozvoje a s tím spojeným reportingem
  • úzké spolupráci s HR Business Partnerem, dále týmem HR Operations a mzdovými účetními
  • přípravě měsíčních reportů a pravidelným HR přehledům
  • spolupráci na HR projektech týkajících se vzdělávání a performance managementu

Co je pro nás důležité?

  • základní znalost pracovního práva a personálních procesů
  • chuť učit se nové věci, proaktivně hledat řešení a nebát se převzít zodpovědnost za svěřené úkoly
  • zkušenost s pracovně-právními dokumenty výhodou
  • být komunikativní a mít týmového ducha
  • pokročilá práce s Excelem – kontingenční tabulky a další funkce
  • práce s dalšími programy MS Office
  • čeština na úrovni rodilého mluvčího
  • komunikativní znalost angličtiny
  • obecná orientace v HR tématice

Na co se můžete těšit?

  • kolektiv HR nadšenců, ve kterém budete rádi pracovat
  • možnost učit se od zkušených profesionálů
  • dovolenou navíc a tři dny firemního volna
  • 30 000 Kč na cestování, kulturu, sport a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru)
  • Multisport kartu
  • možnost flexibilní pracovní doby a home office
  • Iphone, neomezený mobilní a datový tarif
  • rozsáhlé možnosti školení vč. jazykových kurzů
  • práci v centru Prahy ve stylových kancelářích s terasou, kolárnou a relax zónami
  • teambuildingové, firemní akce a CSR aktivity (např. volné dny na podporu neziskovek)
  • životní pojištění a další benefity

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".