Sladké vítězství Nestlé

Nejnavštěvovanějším profilem za rok 2017 bylo suverénně Nestlé. Zvítězil tak výrobce cukrovinek, jehož produkty milovaly a milují v českých rodinách celé generace. Velký a stabilní zaměstnavatel, který umí překvapit a získat.

Ochutnej Nestlé!

Dobře známá Škoda Auto

Jak by mezi zaměstnavateli mohla zapadnout mladoboleslavská Škodovka? Značka prověřená generacemi nejen jako dopravní prostředek na rodinnou dovolenou, ale i jako skvělý zaměstnavatel. Tady není o čem mluvit. Škodovka je srdcovka snad pro celou republiku a tisíce zaměstnanců.

Rozjeď to se Škoda Auto!

Našlápnutá Škoda Transportation

Nemůže tu chybět ani plzeňská Škodovka. Klíčový zaměstnavatel ve svém regionu. Firma, v jejíž tramvajích a vlacích se cestuje nejen po celé České republice, ale i po celém světě. Dopravou se tady zkrátka a doslova žije.

Naskoč do Škoda Transportation!

Sny nabitá Sazka

Sazka evokuje hru, sport a zážitky! Firma spojená s plněním velkých snů láká na nekonečné možnosti a zodpovědný přístup k zaměstnancům i společenskou odpovědnost. Je to místo, kde věří, že vše je možné…

Vsaď si na Sazku!

Systematický a v pohybu – DB Schenker

Jeden z největších světových hráčů na poli logistiky a spedice si ulovil pátou příčku v našem žebříčku. Firma, která dokáže dopravit cokoli kamkoli, nabízí svým zaměstnancům velké výzvy a až dobrodružnou práci. Pro všechny, kdo se nebojí „hrát lodě“ se skutečnými loděmi, letadly a vlaky!

Zastav se taky u DB Schenker!

Usměvavě profesionální Hypocentrum (od 1.2.2018 BIDLI)

Energie a zaujetí těchto finančních poradců vyneslo jejich profilu šestou příčku! Profesionálové stále se rozrůstající firmy si drží otevřenou rodinnou atmosféru a dobrou náladu. Zaměstnancům toho nabízí nemálo, třeba i výhodnější hypotéky. 

Nakoukni tam!

Mladý i dravý Goodcall

Kreativita, energie, pohyb -  to je GoodCall! Mladí recruiteři, kteří se rozhodli dělat to trochu jinak. Hledají ty správné dvojice mezi firmami a zaměstnanci a dobře ví, že chemie je nakonec stejně rozhodující! Tahle mladá partička se navíc při práci umí opravdu dobře bavit. 

Naběhni se tam přesvědčit!

Přátelsky exotický ExxonMobil

V ExxonMobil můžeš odstartovat doslova globální kariéru! Jedna z největších společností na světě, která těží ropu a zemní plyn, zaměstnává takové množství lidí, že má péči o ně prostě v malíku. V jejich kancelářích si popovídáte snad ve všech světových jazycích, společně si zacvičíte i zaskočíte na masáž!

Odstartuj tam doslova mezinárodní kariéru!

Vysoce módní Zoot

Zoot, tedy firma, která se rozhodla dělat věci jinak, boduje u mladých zcela pochopitelně. Stylová firma prodávající módní kousky online roste stejně rychle jako počet jejich výdejen radosti! Radost umí dělat i svým zaměstnancům, kteří ho oprávněně považují za lovebrand. 

Oblékni si Zoot!

Věčně krásný L´Oréal

Značka, kterou zná opravdu každý! Kosmetická společnost L´Oréal, pod níž spadá třicítka dalších značek tohoto voňavého segmentu, láká nejen na krásu. Velký důraz se tu klade na vzdělávání i CSR aktivity. A pokud si představujete L´Oréal jako ryze dámský klub, mýlíte se!

Odstartuj s L´Oréalem

Zralá a sebevědomá Kooperativa

Že byste Kooperativu v našem TOP žebříčku nečekali? Chyba! Možná tradiční (ale nikoli strnulá) pojišťovna láká mladé nejen na krásné sídlo v módním Karlíně a pojištění proti hrozbě kybernetického útoku, ale třeba i na férový přístup. Je to společnost, která tě před hozením do vody, naučí bezpečně plavat!

Skoč do toho s nimi

Možnostmi nabité KPMG

Další "karlínskou" společností v našem elitním žebříčku je planeta neomezených možností - KPMG. Poradenská společnost KPMG není planeta sama pro sebe, ale velice otevřená společnost, kde umí ocenit týmové hráče. A to nejen proto, že mají vlastní hokejový, volejbalový, fotbalový a basketbalový tým, ale i proto, že objevování vesmíru vyžaduje táhnout za jeden provaz! 

Odstartuj k hvězdným výšinám s KPMG!

Chytře a ve vývoji – Cleverlance

V Cleverlance nehledají rychlá nebo jednoduchá řešení. Jsou komplexními poskytovateli IT služeb, kteří se nebojí výzev! Každé zadání je pro ně novou hádankou a záhadou, které chtějí přijít na kloub. Nečekejte neosobního zaměstnavatele, individuální přístup se razí u klientů i zaměstnanců! 

Objevuj s Cleverlance

Pro práci nadšené CPI

Jsou firmy, které mají sofistikované chillouty, a potom jsou firmy jako CPI, kde je prostě práce baví i bez houpaček nebo skákacích hradů. V téhle developerské firmě najdou své místo ti, kdo mají chuť do práce, nevydrží na jednom místě a nespokojí se s málem.

Vystavěj svou kariéru s nimi

Vesmírné i rodinné ICZ

V neposlední řadě uzavírá náš elitní žebříček ICZ. ICZ je společnost, jejíž IT řešení zaujala i NATO, přesto si drží rodinnou atmosféru. Nevznikají tu jen nějaké cool appky, ale komplexní řešení pro státní správu, dopravu nebo třeba zdravotnictví. Jejich práce má dopad! 

Zakotvi u ICZ