Každý problém je cesta ke zlepšení

Konzultační firma Adastra, se zaměřuje na kombinaci poradenství ve světě byznysu a moderních technologií. Tyto dvě oblasti se dnes nacházejí ve vzájemné symbióze a lze si těžko představit úspěšný podnik, který nedokáže naplno využít možností IT. Adastra je tu od toho, aby svým klientům pomohla dostat se (či se udržet) na špici, ať už v bankovnictví, telekomunikacích nebo jiném typu byznysu. Za tím účelem Adastra hledá talentované lidi, kterým poskytuje svoje zkušenosti a tvoří z nich expertní lídry, například v Data Warehousingu či Business Intelligence.

Pobočky Adastry můžeme najít po celém světě, od Prahy, Londýna přes Toronto až v Moskvě. Kdekoliv na zeměkouli každý Adastřan ví, že je součástí týmu, který ho podrží a vyslechne si jeho nápady. Adastra věnuje velké úsilí tomu, aby měli zaměstnanci možnost dále se rozvíjet a seznamovat se s nejnovějšími trendy v technologiích. Na vrcholku pomyslné pyramidy priorit vedle sebe v Adastře stojí spokojenost klienta i pracovníků. Problémy jsou denním chlebem Adastřanů, ovšem právě díky vzájemné podpoře, respektu a kvalitnímu zázemí společnosti se stávají z problémů příležitosti ke zlepšení a ne zdroje stresu.

Jeden příběh z mnoha

Jakub Matuška do Adastry nastoupil už během svých studií a  momentálně působí v Gruzii, kde pracuje na implementaci datového skladu pro místní banku. Svěřil se mi, že na své práci oceňuje nejvíce to, že dělá každou chvíli něco nového. To plyne z nutnosti kombinovat IT a finance, pružně přitom reagovat na požadavky klienta, a zároveň z aktivního předvídání skutečných potřeb klienta. Největší radost Jakubovi dělá, když se v něčem zlepší a začne vidět souvislosti, které předtím neviděl. Samozřejmě mu k tomu dopomáhá kolektiv zkušených kolegů a zároveň přátel.

Gruzie, na pomezí evropské a asijské kultury, je pro mnohé z nás relativně exotická destinace a Jakuba příjemně překvapilo, do jaké míry jsou místní lidé vstřícní a jídlo výborné. Máloco podle Jakuba obohatí osobní i profesní růst tak, jako nutnost adaptace na neznámé prostředí, zvlášť když se člověk může opřít o svůj tým.

Využij svoji šanci

Pokud sdílíš nadšení pro neotřelé a zajímavé zážitky stejně jako Jakub, pak není důvod váhat. Adastra neustále touží potom rozšířit svoje řady o lidi s hravou a pozitivní myslí, kteří se dokáží postavit před úkoly s nadšením. Náš český rybníček není vůbec malý, protože existují společnost jako Adastra, které chápou, že svět je široký a propojený oceán příležitostí.

Pokud jsou tvé sny plné ambicí kdesi v dálce za obzorem, pak  se staň Adastřanem a vydej se na cestu za jejich splněním.