Tříletý program GSK se jmenuje Future Leaders Programme a rozvine jak tvoje prodejní a marketingové znalosti, tak i leadership dovednosti. GSK patří mezi špičky ve svém oboru. Její produkty používají lidé ve více než stovce zemí světa. Program, který nabízí, pomůže každému jednotlivci rychle se posouvat prostřednictvím spolupráce na smysluplných projektech a široké škále rozvojových příležitostí. Pokud hledáš práci s přesahem a v tempu, může to být to správné místo pro tebe!

Přihlašovat se můžeš do Trainee programu v oblasti Consumer Healthcare nebo Pharmaceuticals

Přemýšlíš, kam dál?

O tom, jak vše probíhá, se s námi podělil Filip Šimáček, který vystudoval VŠCHT, do Future Leaders Programme nastoupil v říjnu 2017 a nyní již přemýšlí, do které země se vydá na svou třetí rotaci. „Přesvědčil mě především velmi podrobně a pro mě zajímavým způsobem zpracovaný způsob ročních rotací ve firmě během tří let. Tím má člověk možnost poznat firmu z mnoha úhlů pohledu,“ vysvětluje Filip, který věděl, že chce svou kariéru odstartovat v nadnárodní firmě.

Když víš, že rosteš a dává to smysl

Program je koncipován na 3 roky, Filip má za sebou již více než polovinu a sám vidí výsledky a svůj pokrok. „Díky programu se učím především být flexibilnější, podílet se na hledání řešení každodenních problémů a rozhodně mě tato zkušenost posouvá dále. Naučil jsem se být proaktivní ve vyhledávání možností a způsobů mého osobního rozvoje,“ vysvětluje.

GSK jako globální firma nabízí širokou nabídku příležitostí k rozvoji. Filip si ve výsledku cení ale nejvíc zkušeností z praxe. „ Nejlepší pro mě byla bezesporu možnost aktivně se zapojit do přípravy uvedení nové vakcíny na český trh. Byla to zatím moje nejpřínosnější zkušenost. Největší výzvou pak byla možnost podílet se na vzniku celostvětové platformy sloužící k propojení marketingu napříč celým GSK, díky které bude jednodušší sdílet marketingové materiály mezi jednotlivými zeměmi,“ pochlubil se Filip.

Proč se do programu přihlásit?

Rozhodně do toho jděte, protože tak dobře propracovaných programů je opravdu jen hrstka. Ať už to vyjde nebo ne, je to výzva, která vás posune už během přijímacího řízení opravdu hodně dopředu svou náročností a komplexností. Rozhodně za sebe doporučuji se přihlásit,“ říká Filip.

Kdo to nezkusí, nic nezíská

Moje aktuální pracovní pozice je odrazem toho, co jsem si vždy přál a popravdě si neumím představit lepší firmu a zázemí pro můj profesní i osobní rozvoj. Zároveň je to firma, která je plná možností a výzev, za což jsem velice rád,“ uzavírá Filip Šimáček.

Chceš i ty zkusit tuhle výzvu? Přihlašovat se do programu můžeš od 4. března do poloviny dubna 2019, tak to nepropásni! Pokud budeš mít štěstí a budeš vybrán/a, v polovině května tě bude čekat Assessment Centrum.