Máme nachystaných pět evropských adventních trhů jako z pohádkyčtyři ze zahraničí a jeden z naší krásné země. Vybrali jsme pro vás ty největší zajímavosti, na které vás trhy nalákají!


Vídeň a bezedný hrníček na punč

Pokud si užíváte čas se svými kolegy a obědová pauza není dost na kvalitní „pokecání“, dost času jistě budete mít během cesty do Vídně. Vánoční trhy v Rakousku patří k těm nejhezčím, a jak se říká, je to skoro za humny. Pár hodin autem a zážitek zaručen. Upřímné a zábavné konverzace jsou na trzích rozhodně zaručeny, a to především díky možnosti zakoupení bezedného hrníčku na punč. Degustační zážitek a hluboké diskuze se svými kolegy, co víte si přát?

Curych a nohy v teple

Také máte brblající kolegy v práci, kteří se neustále stěžují na to, jak hrozná je venku zima? Pokud ano, vezměte je na vánoční trhy do Curychu. Jestliže budou stále něco namítat, ujistěte je, že jsou to jediné trhy, které jsou kryté! Pořádají se totiž v hale hlavního vlakového nádraží, takže se nemusíte bát o mrznoucí prsty. Vánoční trh vás také mimo jiné naláká na světelnou show, která se promítá stěnu hlavního vchodu.


Praha a eko trhy

Pro ty, co se drží přísloví „Všude dobře, doma nejlépe“ se bude nejvíce zamlouvat večerní návštěva pražských vánočních trhů. Ti, kdo jsou z Prahy, ví o čem je tady řeč. Naše krásné trhy potěší především kolegy, kteří jsou fanoušci ekologie a šetření životního prostředí. Vy to ještě nevíte? Vánoční trhy 2018 budou nést nejen ducha vánoc, ale i ducha šetrného životního prostředí. Všechny dobroty si můžete vychutnat z krabiček, talířů a dalšího nádobí, které bude plně recyklovatelné!

Drážďany a exotická pyramida

Co by kamenem dohodil je to také z Prahy do německých Drážďan. Tento vánoční trh potěší především kolegy, kteří mají raději tu exotiku. Proč? Můžete si totiž prohlédnout pyramidu! To není žádný omyl, skutečně se jedná o pyramidu, i když není v Egyptě a není tak vysoká. Přesto je zapsána v Guiunessově knize rekordů se svými 14 metry. Tento malý div světa neobsahuje žádný naprášený písek, ale svícny, které rozzáří celé náměstí Striezelmarkt. Kolegové těšící se ze všech svítících dekorací budou jistě u vytržení!


Kodaň a kluziště

Kodaň je přece o něco dál, ale o to větší dobrodružství na vás čeká. Firemní kulturu jistě pozvedne vánoční trh v zábavném parku Tivoli, kde se dá krájet vánoční atmosféra v kombinaci se sportovním nadšením. Originální atrakcí je hlavně rozlehlé kluziště, kde si můžete se kolegy sportovci zabruslit a u toho obhlédnout vhodné suvenýry domů. A pokud vás sport příliš nebere, dejte si dánský „gloog“, který vás zaujme svou nevídanou chutí mixu likéru a svařeného vína. Zdá se, že veselé diskuze by mohly být i v Kodani.

*

Každá firma nejvíce těží ze semknutého kolektivu! Koncentrovaná vánoční atmosféra jistě utuží vztahy v pracovním kolektivu a teplý hrníček punče nebo svařáku své dílo dokoná. Ať už si uděláte výlet za humna nebo raději utužujete vztahy s kolegy doma, vánoční trhy mohou být tou správnou aktivitou k prolomení zamrzlých ledů.