Pondělí

Od pondělí se v Centru FotoŠkoda koná FotoŠkoda Fest. Celých sedm dní tohoto týdne bude nabitých fotoworkshopy a přednáškami. Program si navíc můžeš sestavit sám/sama na míru!

Nejen pro milovníky dat a Data Science je tu informatický večer na ČVUT na téma Odhal krádež identity. Co všechno jde zjistit z každého našeho kliknutí na internetu?

Úterý

Baví tě finance a audit? Zajímá tě, jak vypadá auditorův všední den?  O své roli auditora ze všech úhlů budou mluvit Ivana Lojdová a Radovan Frolo z Deloitte od 19:00 v Minutě Skautského institutu na Staromáku. Pokud tě finanční sféra zajímá, určitě nepropásni! 

Středa

Konec studia se pomalu blíží a ty se začínáš rozhlížet po práci, nebo jen hledáš brigádu? Pak nevynech středeční a čtvrteční pracovní veletrh Profesia Days v Letňanech! Vstupné je zdarma.

Pro milovníky anime je tu večerní promítání Perfect Blue v kultovní dejvické Klubovně.

Baví tě hrát šachy, ale těžko sháníš partnera? Zahraj si společně s ostatními na chess evening ve středu na Václaváku! A nemusíš být zrovna profík, vítány jsou všechny úrovně. 

Pátek

Další ze série workshopů mindfulness, tentokrát na téma všímavost, sebe-laskavost a vnitřní kritik začíná ve Skautském institutu od 18:30. Tak si hoď do rovnováhy tělo i duši a nezapoměň si své místo rezervovat včas. Vstup je zdarma. 

Neděle

No a co jiného dělat na svatého Martina, než zajít na Svatomartinské víno a pečenou husu! Od 10:00 na Náplavce.

*

Chybí ti tu něco? Máš svá oblíbená místa? Napiš nám své tipy na blog@proudly.cz!