Pondělí

V pondělí vyraž na Univerzitu Skautského institutu, kde se dozvíš, jak se dá pracovat ve světě IT, i když nechceš přímo programovat. Večerem tě provede konzultant z KPMG a vstup je zdarma.

Úterý

V úterý se můžeš vypravit na talk s Ondřejem Krátkým, zakladatelem Liftaga, který bude mluvit o tom, jak sebe i Liftago dostal tam, kde je teď. Prague Startup Market v 18:00! 

Středa

Na středu se můžeš registrovat na webinář, kde se dozvíš, jak vlády mohou – a ovlivňují – startupovou kulturu ve své zemi. Workshopovat se bude na Míráku. 

Čtvrtek

O tom, že do podnikání je potřeba vložit především srdce, až pak můžeš očekávat peníze, se bude mluvit v Paralelní Polis. Tak si sežeň své vstupenky, dokud jsou k dispozici.

Na čtvrtek Las Adelitas na Americké pořádají velkolepé oslavy Día de los Muertos (Den mrtvých) v mexickém stylu, těš se na tematické drinky, jídlo, masky a hudbu! 

Pátek

Konec týdne se ponese ve znamení marihuany a jejích léčivých účinků: na Letňanech se koná veletrh Cannafest, kde se představí skoro 300 vystavovatelů. 

Sobota

No a na sobotu si naplánuj třeba trochu toho adrenalinu a vyraž na noční hororovou bojovku do Ďáblického háje.