Pondělí

Nezbláznit se hned na začátku týdne ti pomůže Duševní zdravověda ve Skautském Institutu na Staromáku. Dozvíš se o syndromu vyhoření a jak mu předcházet, ale taky o zásadách zdravé psychohygieny a o relaxačních technikách. Začni týden s čistou hlavou! 

Na stejném místě můžeš v pondělí zhlédnout dva silné filmy o životě v Íránu - Taxi Teherán a Teheránské tabu. Po promítání bude následovat diskuse s Mohammadem Zarghámím, žurnalistou a komentátorem Rádia Svobodná Evropa. 

Úterý

Na akci Website Clinic - Real-Time Surgery si můžeš nechat zanalyzovat svůj web profíky z oboru a zjistit, jestli je správně optimalizovaný pro vyhledávače. Následně ho můžeš upravit tak, aby byl mezi ostaními vždy vidět! 

Potom si můžeš zaběhnout na pivko s cizinci, kteří tě rádi přiučí svému jazyku, ať už tě zajímá španělština nebo třeba čínština. Na těchto akcích bývá pravidelně tak pestrý výběr národností, že skoro určitě potkáš parťáka hovořícího jazykem, co se ti  zrovna hodí do krámu.  

Středa

Ve středu se v Paralelní Polis na celodenním workshopu můžeš přiučit základům programování, a to i když jsi kód nikdy předtím neviděl/a. Ale nezapomeň, jinak než kryptoměnou tu nezaplatíš (proměnit si můžeš na místě). 

Z Paralelní Polis to nemáš daleko do Crossu, a tak zajdi na letní kino a zavzpomínej na rok 1969 a Jana Palacha

Pro všechny ženy a dívky, které se chtějí stát úspěšnými vůdkyněmi, si Alena Huberová připravila workshop o radostech a strastech ženy jako manažerky

Čtvrtek

Nepromeškej novinky ze světa online marketingu a přijď si poslechnout odborníky z Mark BBDO, McCann Prague a Socialsharks do Lucerny. 

Pokud jsi spíš klasik než markeťák, pak je tu pro tebe nezapomenutelná Slam Poetry (improvizované vtipné básně), tentokrát i se španělskými mistry v evropském slamu! 

Pátek

Pro pivaře pivobraní na Žižkově, pro vinaře vinobraní na Grébovce. Toť náš doporučený plán na pátek!

Sobota

V sobotu tě čeká těžké dilema - dát přednost jídlu nebo sportu? Přejeme snadné rozhodování a na neděli už jen odpočinek po náročném týdnu akčního hrdiny!