Budoucnost plná změn

Zavedený způsob práce, na který byli zvyklí naši rodiče a částečně možná ještě i my sami, začíná nenávratně zastarávat.

S nástupem nových technologií se mění způsoby komunikace i formy spolupráce a vznikají úplně nové pracovní příležitosti, vyžadující specifický typ znalostí a dovedností, které nás ale prozatím žádná škola nenaučí. Zkrátka, musíme se v první řadě neustále přizpůsobovat a učit. A tím „my“ mám na mysli jak uchazeče o práci, tak samotné zaměstnavatele.

Rozeznat současné trendy a jít jim vstříc však není vždy tak jednoduché, jak se zdá. A právě proto tě zveme na blížící se konferenci, kde se dozvíš spoustu zajímavostí nejen o současných trendech, ale i tom, jaký vliv budou mít na budoucnost celého kariérního prostředí.

Kdo ti k budoucnosti práce řekne své?

Významným řečníkem celé konference bude bezesporu Mgr. Karel Janeček, MBA, PhD., matematik, vizionář a autor projektů Demokracie 21Prezident 21. Jeho D21 je využitelná nejen pro politickou aplikaci, ale také v jakékoliv jiné situaci, kde se lidé rozhodují a vybírají z více možností - např. v rámci tzv. participativního rozpočtování, kde členové komunity přímo rozhodují o tom, které projekty budou podpořeny z veřejného rozpočtu nebo při výběru prezidentských kandidátů (Prezident 21). D21 se nyní využívá v rámci pilotních projektů v Číně, Tunisku a Portugalsku či v 31 distriktech New York City. Systém D21 také používá více než 60 českých měst.

Skvělých řečníků je ale celá řada, podívej – Matej Michalko, zakladatel společnosti DECENT, se rozpovídá o překročení propasti blockchainových technologií, s Petrem Kadlecem, který pracuje na pozici Applied Neursicence Specialist, se společně zamyslíte nad tím, jestli má smysl hledat smysl, Petr Pouchlý, kapitán svobodné firmy Court of Moravia ti vysvětlí, proč je právě jobcrafting dovednost 21. století. Tím ale výčet ani zdaleka nekončí.

Konference je celodenní a kompletní program, který je sestaven s tou největší pečlivostí, najdeš přímo tady.

Jelikož jsme přesvědčení o tom, že pro tebe bude tato konference velmi přínosná, máme pro tebe 20% slevu na vstupenku. Sdílej naši pozvánku, ať se o konferenci dozví co nejvíc lidí a pak nám napiš do zpráv, pošleme ti za to slevový kód :-).