Poznej profesionály v praxi

A nejen to. Dostaneš také náhled, jak problematika vývoje léků vypadá ve skutečnosti a budeš mít možnost probrat případné dotazy, nad kterými sis možná už lámal/a hlavu dříve. Že nás obor farmakovigilance (pharmacovigilance) obklopuje víc, než bychom si mysleli a co přesně tě na setkání čeká, nám prozradil jeden z autorů workshopu Martin Koska, manažer v Accenture Operations.

 

Martine, kde se vzal nápad pořádat takovýto workshop?

Napadlo nás uspořádat akci, která zábavnou formou přiblíží mladým lidem obor farmakovigilance. Je to totiž velmi zajímavá oblast, která ve společnosti Accenture nabízí uplatnění spoustě absolventů s možností profesního růstu. Zároveň však obor není příliš známý, a to i přesto, že se svým způsobem dotýká života většiny z nás. Účastníci se mohou na workshopu dozvědět, jaké služby dodáváme našim klientům, tedy farmaceutickým společnostem.

Na jaký program se mohou účastníci těšit?

Účastníci se seznámí hned s několika modelovými situacemi, které jim přiblíží význam a techniky monitorování vedlejších účinků léčiv. Kromě toho také navštíví veřejně přístupné databáze bezpečnosti léků, ke kterým se mohou kdykoliv v budoucnu vrátit. Jednotlivé případy budeme diskutovat ve skupině a každý bude mít příležitost se zeptat na jakékoli otázky.

Kdo workshop povede?

Workshopem budou provázet dva odborníci z týmu, který zpracovává případy nežádoucích účinků léčiv. Ti jsou také v úzkém kontaktu s klienty, pro něž tyto případy zpracováváme.

Proč zrovna toto téma workshopu?

V oboru farmakovigilance vidíme značný potenciál a také nárůst poptávky ze strany našich klientů.

Děláte nebo máte v plánu dělat i jiné, podobné workshopy?

Accenture má v pořádání workshopů již nemalou zkušenost, doposud se ale jednalo především o workshopy orientované na IT, consulting, projektový management a kybernetickou bezpečnost. Od letošního roku připravujeme několik akcí, jež si kladou za cíl přiblížit i další obory naší činnosti, a tento workshop je mezi prvními.

Nezapomeň si tedy zapsat do diáře 24. dubna 2019 od 18:30, Pharmacovigilance Workshop v kancelářích Accenture (Plynární 10, Praha). Stačí do 15. dubna vyplnit krátkou registraci s pár větami, proč by měli vybrat právě tebe.

Poznej Accenture

Accenture je mezinárodní společnost v každém aspektu. Zaměřují se na digitální technologie a služby, podporu podnikových procesů a poradenství, ale i oblast strategie je jim vlastní. Výzvy a velké projekty, ve kterých jsou úspěšní, to je jejich! Podívej se, co o své práci říkají přímo zaměstnanci Accenture a inspiruj se tím, jaká byla jejich cesta k úspěchu.