O co se jedná? O unikátní roční program stáží ve 3 mezinárodních společnostech, v nichž si vyzkoušíš práci na různých pracovních postech a dostaneš tak jedinečnou příležitost zjistit, co tě z profesního hlediska nejvíc zajímá, baví a naplňuje. 

Získáš nejen rozhled po profesním trhu, ale také směr, kterým chceš svou kariéru do budoucna orientovat.

Učit se budeš od těch nejlepších. Od profesionálů z Penty, ExxonMobilu a JetBrains získáš nejen kvalitní feedback, ale i efektivní kariérní návyky, které znásobí tvou výkonnost a zvýší profesní úspěch. Neustrneš na jednom místě v jediném pracovním procesu. Projdeš všemi třemi společnostmi a dostaneš tak možnost najít si systém, který ti bude vyhovovat nejvíc. 

Přihlásit se můžeš už jen do 31. května 2017 na www.unichance.cz.

Získej kariérní náskok, který nemá v tvém věku každý.

ExxonMobil

Největší mezinárodní společnost v oblasti těžebního průmyslu, která vyniká vysokým počtem integrovaných systémů rafinérií ropné a chemické výroby na světě. Tato korporace se neustále rozrůstá a nyní má okolo 70 tisíc zaměstnanců po celém světě. Prostřednictvím rozsáhlé sítě Business Support Center operuje na mezinárodní úrovni a díky tomu sídlí i jedna z poboček společnosti přímo v Praze.

Penta

Původně středoevropská investiční společnost založená už v roce 1994 se nyní specializuje na dlouhodobé investice především v oblasti finančních služeb, maloobchodu, zdravotnictví, výrobě a realitním developmentu. Ač Penta začínala jako lokální firma, vypracovala se až na úroveň mezinárodní skupiny, která investuje na více než deseti trzích Evropy. Její portfoliové společnosti zaměstnávají více než 37 tisíc lidí. Penta vlastní aktiva v celkové hodnotě 7 miliard eur. Vybírá si takové investice, v nichž může uplatnit své zkušenosti a aktivně spolupracovat na jejich řízení.

JetBrains

JetBrains je přední tvůrce nástrojů pro profesionální softwarové vývojáře, které jim pomáhají při tvorbě pokročilých technologií a také pracovat rychleji, přesněji a ještě efektivněji. Společnost byla založena v Praze v roce 2000 třemi vývojáři jako startup-ový projekt. Dnes je společnost JetBrains s více jak 700 zaměstnanci přítomná na globálním trhu. Centrála se nachází v Praze, další pobočky pak v Rusku, Německu, Produktové portfolio JetBrains čítá mnoho oceňovaných nástrojů, jako například IntelliJ IDEA – chytrý nástroj pro vývoj v technologii Java a ReSharper – doplněk Visual Studia od Microsoftu. Pro práci si vybralo produkty JetBrains 431 společností z Fortune 500.

Program Unichance:

1. 5. – 31. 5. 2017 Přihlašování studentů do programu

1. – 16. 6. 2017 Výběh vhodných kandidátů

22. 6. 2017 Závěrečné assessment centrum

1. 10. 2017 Nástup prvních stážistů

Přihlašování končí už 31. května 2017, není na co čekat, přihlas se ještě dnes na www.unichance.cz