Zlato pro Plzeň

Ano, zlatou medaili si letos odnáší celkem nenápadná plzeňská IT firma Eurosoftware! Tenhle tým, který dělá softwary pro maloobchod, je důkazem, že bodovat nemusí jen zvučné brandy. Tihle ajťáci obývají charismatické prostory bývalého mlýna uprostřed zeleně, jsou nadšení pro svoji práci a s Proudly pracují (jak jinak než) chytře. Umí ho využít na maximum, mají co nabídnout a zlato si letos zaslouží stejně jako Zátopek při maratonu v Helsinkách nebo Ledecká při olympijském sjezdu na lyžích.

Naběhni se kouknout do Eurosoftwaru!


Naše rodinné stříbro

Jak jinak pojmenovat Kofilu, Margotku, Kaštany a všechno to, co pamatujeme z dětství nejen my, ale i naše babičky. Nestlé, které se dnes stará o řadu našich kultovních značek, láká nejen na nostalgii. Je to mezinárodní firma, která nemá od slov daleko k činům. Mladým nabízí skvělý start i našlapané trainee programy. Nestlé prostě má co nabídnout a my nepochybujeme, že se na bednu postaví i příští rok.

Mrkni, co pro tebe mají v Nestlé.


V čele pelotonu pro bronz

O přední příčky se popral také Siemens. U nás na Proudly má dvojitý profil – prohlédnout si můžeš jak kanceláře, tak jejich závody. Siemens je ráj pro technologické fajnšmekry ve všech možných koutech ČR a umožní ti dělat velkou kariéru bez nutnosti bydlet v Praze. Jedná se o jednu z největších technologických firem v ČR, která umí nabídnout vždy něco navíc. Za nás má taky skvělé CSR projekty.

Podívej se, co ti nabízí Siemens!


Láska k brandu s ledem a citronem

Coca-Cola je jedna z nejhodnotnějších značek na světě a její receptura na výrobu kolového nápoje je tou nejstřeženější! Není divu, že mladí tuhle značku milují a respektují bez ohledu na to, jestli ji reálně konzumují, nebo je to v rozporu s jejich životním stylem. Coca-Cola je emoce, radost, mládí, svoboda, symbol. A ještě navíc je to práce stovek a tisíců největších profíků ve svých oborech. Coca-Cola to prostě umí dělat dobře.

Nadchni se pro Coca-Colu!


V pětihvězdičkovém standardu

Cushman & Wakefield je firma, která stojí na rodinných základech a stoletých profesionálních zkušenostech. Při setkání s nimi má člověk pocit, že nastoupil do luxusního vozu a už nemá chuť vrátit se do obyčejného auta. Tihle profíci přes reality prostě ví, kam jdou a nemálo našich uživatelů láká nejen jejich know-how a kanceláře v centru Prahy, ale i možnost stát se součástí tohohle exkluzivního klubu.

Troufni si na Cushman & Wakefield.


Hlavou i srdcem pro reality

U realit ještě chvíli zůstaneme. V letošním žebříčku stejně jako loni bodovalo CPI, které denně dokazuje, že i z Česka lze dobít svět. I to nepochybně přitahuje a láká nemálo zvědavců, kteří by rádi rozšířili řady profíků téhle české společnosti. CPI má co nabídnout a kanceláře v Quadriu jsou jen zlomkem.

Rozjeď to s CPI


Každý den kolem světa

ExxonMobil je nefalšovaně mezinárodní firma. Nedaleko pražské Flóry sedí přes 1 200 zaměstnanců téměř 70 různých národností! S ExxonMobilem můžeš cestovat každý den kolem světa z pohodlí kanceláře, nebo se opravdu do zahraničí podívat. Ne moře, ale doslova oceán příležitostí láká i mladé zaměstnance, kteří si libují v multikulturním prostředí a zajímá je, co firma se 75 000 zaměstnanci po celém světě dokáže nabídnout.

Cestuj s ExxonMobil.


Vlastní vesmír

Planetu Alza jsme u nás vítali na jaře 2018. Největší tuzemský obchod s elektronikou svou sílu nezapřel a hned první rok se probojoval i do našeho žebříčku. Alza je vesmírem sama pro sebe. Vládne tu živelnost, akce, pohyb a inovace. Alza boduje nejen svými službami. Inovace umí předvést v HR, marketingu, IT i dalších oblastech. Není divu, že se sem slétají podobně smýšlející jedinci, kteří chtějí budovat tuhle organicky inovativní komunitu!

Najdi svou planetu v Alze!


Špičkové technologie v tvídovém saku

Dalším mezinárodním lákadlem v žebříčku je Barclays. Tahle britská finanční a bankovní společnost, jejíž historie sahá až do 17. století, má v Praze své vývojové centrum. Už roky se jí daří držet se mezi technologickou špičkou ve svém oboru a dokáže nabídnout víc než bezchybnou britskou angličtinu. Objev tenhle exkluzivní klub v srdci pražského Pankráce a hledej tam svůj úspěšný start stejně jako další mladí profíci!

Nezaváhej s Barclays.


Rozverně dospělý startup

Jestli to někde pulzuje elánem, entuziasmem a mladistvou energií, je to Slevomat! První český obchod se slevami a specialista na zážitky ti už dneska dokáže nabídnout nejen výhodné wellness, ale i kariéru s výhodami větší firmy. Je to firma, která roste před očima a která se jako zaměstnavatel více než 200 lidí dostává teprve do povědomí, ale boduje.

Zkus to ve Slevomatu, přerostlém startupu!


Národní srdcovka nemůže chybět

Jak by v našem seznamu mohla chybět mladoboleslavská ŠKODA AUTO? Těžko. Tak jako v jiných žebříčcích zaměstnavatelů, boduje i u nás. Tenhle národní lovebrand je důkazem toho, že celoživotní kariéra u jedné společnosti není hudbou minulosti nebo utopií, ale dokáže i lákat. Studentům nabízí nemálo stáží, absolventům našlapaný trainee program, zaměstnancům 100% péči a benefity, o jakých se ti nesnilo. Skoro ti až přestane vadit, že je to firma v Mladé Boleslavi…

Nenech si ujet kariéru ve ŠKODA AUTO.


S technologiemi v žilách

Accenture a jejich dvojitý profil jsou dalšími nováčky, kteří se hned první rok probojovali do našeho žebříčku. V Praze mají jak centrum sdílených služeb, tak profíky z oblasti digitálních technologií. I oni lákají krom hypermoderních kanceláří také na multikulturní prostředí a mezinárodní zázemí, které se u nich rozhodně nezapře.

Našlápni to v Accenture!


Se sklenicí Bordeaux

V Adeccu najdeš profíky z oblasti personalistiky a je to kovářova kobyla, která nechodí bosa. Své motto „Better work, better life“ uplatňují nejen směrem ven, ale i dovnitř firmy. Adecco nabízí příjemný mix švýcarské a francouzské firemní kultury – švýcarskou přesnost se sklenicí dobrého Bordeaux. Nejen na to lákají uchazeče, kteří oceňují také příležitost najít si u nich práci i jinde než v Praze.

Vydej se na průzkum v Adecco


Bez tabáku i s ním

Možná budeš Philip Morris v našem žebříčku považovat za kontroverzního vítěze, ale ukazuje se, že nemalá část našich uživatelů to tak buď nevnímá, nebo je právě proto společnost zajímá. Firma Philip Morris je už od poloviny 19. století spojená s britskými kluby, kuřáckou kulturou a v posledních letech také se snahou o nalezení alternativ za klasické cigarety. V Praze firma nabízí úžasné výhledy na celé centrum a v Kutné Hoře okouzlující zrekonstruovaný areál bývalého cisterciáckého kláštera.

Prozkoumej Philip Morris!


David mezi Goliáši

Nejmenší firma, která se letos do žebříčku probojovala, je EXPANDO! Vítáme je s o to větším potleskem. Jedná se o nefalšovaný startup, který roste překotně a nemálo nových kolegů vítá ve svých řadách právě přes Proudly. Jsou to profíci přes e-commerce, kteří pomohli nejednomu českému e-shopu expandovat do zahraničí. Práce je baví a prací se baví. Jsou jednou z našich srdcovek a rádi je vidíme na pomyslném Olympu.

Zamiluj se v EXPANDO!