Naolejovaný začátek kariéry

Spot je zaměřený na mladé absolventy a představuje náročné, ale různorodé prostředí automotive průmyslu. Natáčení probíhalo ve výrobnách autosedaček v Písku a Plzni. K jeho realizaci bylo mimo jiné využito i kamery umístěné na dronu, což možná není zrovna nejvtipnější historka z natáčení, ale pro mě osobně to jenom potvrzuje, že žijeme ve sci-fi filmu. Od hlavního hrdiny videa, Daniela Pešla, jsem se dozvěděl, že celé natáčení probíhalo bez problémů a za skvělé atmosféry (a taky, že sdílíme fascinaci poletující kamerou). Daniel si trainee programem prošel a nyní pracuje u FAURECIE jako specialista štíhlé výroby. Kromě profesionálního přístupu a možnosti využít svoje nabyté znalosti si na své práci nejvíce pochvaluje snahu společnosti udržet se na vrcholu a spolupráci se zahraničními kolegy, včetně možností vycestování.

Natáčení v plném proudu.

Nastartuj a jeď naostro

Trainee program FAURECIE je specifický tím, že se během šesti měsíců naučíš reálné a okamžitě využitelné dovednosti či znalosti. Ono by to ani jinak nešlo, protože každý trainee řeší stejné problémy jako ostatní zaměstnanci týmu a cílem všech je posunout společnost dál. Za běhu je možné si na vlastní kůži zažít, jak vypadá práce na opravdových projektech. Každému v programu je poskytnuto profesionální zázemí i možnost radit se s experty v oboru. Na konci tohoto půlročního období poté jednotliví “začátečníci” prezentují výsledky svého vlastního snažení. Důraz je kladen na možnosti, které bývají lidem na začátku kariéry uzavřeny – třeba na práci v zahraničí nebo časté změny v typu zadaných úkolů.

"Co myslíš, který záběr bude lepší?"

Společnost nabízí lidem na počátku kariéry ještě jednu výhodu – respekt. Za svoji práci jsou trainee placeni jako každý jiný zaměstnanec na plném úvazku, včetně benefitů. Postup na vyšší pozice se tady řídí skutečnými schopnostmi, talentovaní lidé se tedy mohou těšit na strmý vzlet vzhůru.

Zaměření na mladé lidi s velkým potenciálem je něco, čím se mnohé firmy rády honosí, ale málokteré z nich jsou schopné uvést takové ideály do praxe. FAURECIA ukazuje, že to není nadlidský úkol. My v Proudly jsme rádi za to, že jsme měli možnost se stát součástí téhle mašinky na jedinečné příležitosti. A pokud tě prostředí automotive průmyslu a pořádná výzva lákají, nenech se brzdit.  Koukni, co všechno je potřeba a přihlas se taky.