Vymyslet složité východisko z komplexního problému dokáže spousta společností, ale v Cleverlance se zaměřují na elegantní a uživatelsky příjemná řešení. Proto potřebují bystré, nadšené a kreativní lidi na všech pozicích. Vývoj aplikací (či jakéhokoliv softwaru) se neobejde bez kvalitního testování - a ty máš teď skvělou možnost stát se testerem v Cleverlance, díky 11. kolu Testing Clever Akademie, které probíhá od 6. do 10. listopadu 2017 (více informací se dozvíš zde).

Cleverlance je špičkovou českou ICT společností, která spolupracuje s firmami napříč širokým spektrem oborů - od telekomunikace po bankovnictví či energetiku. Všem svým klientům umožňuje Cleverance nalézt ta nejlepší a nejvíce efektivní IT řešení a následně pomáhá při jejich implementaci a provozu. 

Musíš být expertem v IT se spoustou praxe, aby ses Akademie mohl/a zúčastnit? Vůbec ne! Pro přijetí na akademii stačí prokázat, že máš čistou a bystrou hlavu schopnou analytického myšlení, základní přehled v IT, špetku angličtiny a hlavně pořádnou nálož nadšení a chuť učit se novým věcem. Během pár dnů budeš mít možnost kompletně změnit trajektorii vlastní kariéry.

Místo roky omílání rychle zastarávající teorie, kterou každý během těch let stihne hned několikrát zapomenout, se nejen dozvíš, ale rovnou si i vyzkoušíš, jaká je skutečná realita testování softwaru, nikoliv jen nějaká vzdálená představa. A nejenom, že získáš dostatek znalostí, aby se z tebe bez problémů mohl stát profesionální tester. 

Těm nejlepším společnost Cleverlance nabízí možnost okamžitého zaměstnání na HPP v Praze. A Ti úplně na špici navíc obdrží peněžní odměnu v hodnotě 4, 6 a 10 tisíc korun. V Cleverlance takovým způsobem již získali 55 nových kolegů, kteří skvěle zapadli do týmu a pokračují v nové kariérní cestě, k níž jim Testing Clever Akademie otevřela dveře.

Příležitosti nepadají do klína sami od sebe, je nutné jim vyjít vstříc. To můžeš udělat tak, že na email lucie.kalousova@cleverlance.com pošleš svoje CV a do předmětu uvedeš, kterého termínu letošní Akademie se chceš zúčastnit. Následně tě čeká HR setkání v Cleverlance, na němž se prověří míra motivace jednotlivých zájemců. A pak už ti nic nebrání vrhnout se do víru výukového týdne, v němž se naučíš všem důležitým a moderním metodikám testování softwaru a seznámíš se s příslušnými technologiemi.

Skutečnost má často jiný tvar než představa poskládaná z teorií a pouček. To nejdůležitější je nezoufat si nad ztracenými iluzemi, ale raději se rozhlédnout kolem sebe a hledat uplatnění, které má budoucnost a využije tvůj pravý potenciál. Schopný a kreativní člověk se neztratí, ať už má na diplomu napsáno cokoliv. Toho jsou si v Cleverlance vědomi, a proto sami nabízejí unikátní příležitost právě takovým schopným lidem. A ty tam rozhodně nesmíš chybět :-).