Do Prahy přijela pouť

Kariérní pouť je mezi pracovními veletrhy nováček. Svou premiéru bude mít 25. 10. 2018 ve stylových prostorách holešovické La Fabriky. Zapomeň na stánky s letáky a roll-upy. Tady bude všechno jinak. Žádná loga a soutěž o nejlepší firemní propisku či klíčenku, ale neformální diskuze nad firemními hodnotami, kulturou a vizemi.

Firmy, které potkáš na Kariérní pouti, tam nejsou do počtu. Těš se na speciálně namíchaný koktejl moderních společností z různých oblastí. Jsou to všechno firmy progresivní, které pochopili, že mladým lidem je potřeba nabídnou víc, než stravenku či penzijní připojištění a chápou jejich potřeby po flexibilitě a osobním rozvoji. Můžeš se potkat se zástupci firem jako Škoda Auto, innogy, Tchibo, AirBank, Deloitte a dalšími.

Sívíčko je mrtvé!

Nahlédni do budoucnosti. Na papírovém sívíčku už tvoje kariéra nestojí. Zkus si radši vyplnit osobnostní profil „SHAPE“, který o tobě řekne víc než 10 životopisů. Shape získáš vyplněním třech uznávaných testů. Ukáže ti jasně tvé silné stránky, zjistíš, co tě pohání a brzdí a pomůže ti najít směr.

Ještě si nejsi jistá/ý, jakým směrem se v kariéře vydat? Prober s profíkem one-to-one své možnosti a kariérní cestu. Nech si poradit, rozeberte tvůj SHAPE a nauč se pracovat se svými talenty.

Nauč se ovládnout strach, nakoukni do tajů vizuálního myšlení nebo objev sílu storytellingu. Vybrat si můžeš hned z několika mikroworkshopů, které ti pomůžou rozvíjet potenciál, a také rozšířit obzory.

A co kolotoč?

Když pouť, zábava nesmí chybět. Dj, kapela, stand up comedy a nebude chybět ani cukrová vata. Na flipcharty, nudné prezentace a grafy na pouti nedojde. Daleko efektivnější je forma talk show! Jiskřivou energii už od rána bude ladit moderátor Ondra Urban.

Ověř si to sama/sám a nezapomeň se přihlásit na první Kariérní pouť.

Tak co uděláš se svou volnou pětistovkou ty?