Požadavky rostou a mění se

Získat teoretické vzdělání a zkušenosti během studia je věc nepostradatelná, ale nikoli jediná potřebná pro úspěšný start kariéry. Čím dál častěji z firem slýcháme, že klíčem k úspěchu jsou hlavně soft skills. Nejlepší z nejlepších mluví o nutnosti pracovat efektivně. Osobní koučové vyzdvihují zvládání stresu i sebemotivaci. Vedoucí HR hledají ty správné týmové hráče, kteří umí přijmout zpětnou vazbu, vedoucí obchodních týmů zase schopné vyjednavače. Přibývá požadavků na networking i efektivní komunikaci a jako přidanou hodnotu by všichni u svých zaměstnanců viděli rádi i přístup „out of the box“ a trochu té kreativity. Co z toho jsi se skutečně ve škole naučil/a?

Co všechno si můžeš odpustit

Neboj, nejsi v tom sám/sama. V tomhle jsou všichni absolventi víceméně na startovací čáře. Výše popsané dovednosti a to, jak rychle je zvládneš, ale zásadně ovlivní, jakým tempem ve své kariéře poběžíš. Jsou to přesně ty věci, které totiž potřebuješ nejvíce. Můžeš je získávat roky. Opravdu chceš ale nejdřív vyhořet, než se naučíš zvládat stres? Chceš se nechat zahltit úkoly a pracovat celé víkendy, než tě napadne, že musí existovat efektivnější způsob, jak pracovat s časem? Chceš absolvovat nemálo trapasů, než získáš ty správné prezentační dovednosti? Chceš smést pod stůl několik skvělých nápadů, než se naučíš, jak a komu je správně předat? Přeskoč tohle bolestné období a naskoč do bezplatných kurzů Youniversity od KPMG.

Tahle škola je o tobě

Youniversity myslí hlavně na tebe a na tvůj vlastní rozvoj. Dovednosti, které tu získáš, využiješ ve velkých firmách, startupech i vlastním byznysu. Youniversity tvoří 10 modulů, které se zabývají dílčími tématy jako Základy etiky a networkingu, Efektivní komunikace, Zvládání zátěže a stresu nebo Efektivní práce s časem. Na každý modul se můžeš přihlásit zvlášť, můžeš je absolvovat v libovolném pořadí a vybrat si ranní nebo večerní termín. Když ale absolvuješ všechny, včetně opakovacího testu a něco si z kurzů zapamatuješ, získáš certifikát, který si můžeš doplnit do svého CV a na svůj LinkedIn profil.

*

Nemusíš být zaměstnanec KPMG, ani student konkrétního oboru, aby ses mohl/a registrovat a udělat krok tím správným směrem. Prozkoumej tuhle příležitost!