Pondělí

Je zatím jen jedna věc, kterou zatím za člověka tolik počítač nezvládne, a tou je kreativita. Právě ta bude tématem pátého MeetUpu v Delloitte.

Úterý

Toužíš jeden den pracovat mimo stereotyp kanceláře nebo bytu? Pak tě nesmí minout pravidelná setkání spolku spoluPRACUJEME, která se jednou nebo dvakrát do měsíce konají v zajímavých prostorech určených pro práci. Tentokrát máš možnost podívat se do Skautského institutu.

Středa

Z divadla zná většina z nás jenom šatny, toalety a hlediště. Teď to ale můžeš změnit! Švandovo divadlo otevírá své brány. Máš jedinečnou možnost zjistit, co je elevace nebo prakťák a poznat známe herce i herečky.

Jsme obklopeni neuvěřitelný množství informací. Jak s nimi ale efektivně pracovat a využít je ve svůj prospěch? To se dozvíš na Biohacking MeetUp v Paralelní polis.

Čtvrtek

Co je to pražská kavárna? Jaké to je bydlet na střeše Lucerny? Nebo jak se člověku žije bez Facebooku? Nejen na to bude odpovídat kavárník, bohém a vizionářovi veřejného prostoru Ondřej Kobza v prvním díle talk show Kobereček. Ta se koná v krásných prostorách Rezidence primátora, která se tím otevírá veřejnosti.

Zamyslet se, inspirovat a povídat si o tom, jak by mohlo vypadat školství, můžeš na TEDxPragueED, které se ponese v duchu „na celý život“.

Jsou média v České republice opravdu svobodná? To je otázka, nad kterou budou debatovat redaktoři deníku FORUM 24 Pavel Šafr a Johana Hovorková s kolegy z Deníku Referendum Jakubem Patočkou a Zuzanou Vlasatou. A ty můžeš být u toho.

Získat pozornost zákazníků je ve stále se měnícím světě obtížné. Pokud chce firma uspět, musí se naučit využívat vše, co jí PR nabízí. Nesmí chybět nápady, kreativita ani zábava. Chceš vědět jak na to? Přijď na letošní PR Summit a dozvíš se, jak to dokázali jiní.

Pátek

Vyzkoušej si hacknout stát na dvoudenním Hackatonu veřejné správy.

Ať už jsi spustil/a svůj e-shop nedávno nebo se v oblasti e-commerce pohybuješ už nějaký ten čas, vydej se na konferenci ShopCamp a posuň svojí značku zase o kus vpřed.

Sobota

K víkendu dobré jídlo a pití prostě patří. Takže odlož příbor, chop se hůlek a vyraz do bambusové street food oázy ochutnat Vietnam.

Chceš učit češtinu, ale nevíš, jak začít? Odstartuj svou kariéru s Lektorskou rampou a získej dovednosti, které ve své nové profesi určitě využiješ.

O tom, že i psi mohou cvičit s balančními pomůckami, tě přesvědčí Katka Šponarová, zkušená fyzioterapeutka zvířat, na semináři FREE-HOP aneb balanční cvičení pro psy.

Neděle

Září je měsíc, kdy se již šestou sezónu pořádá velký Street Food Festival u klubu Cross. Tvé chuťové pohárky uspokojí Cukrárna Alchymista, Churros Co., Kastrol na kolech a mnoho dalších.