Pondělí

O tom, že láska prochází žaludkem, není pochyb. Svého drahého pošli večer s kamarády na rumovou degustaci a ty se vyprav do Pražského kulinářského institutu, kde ti Roman Vaněk se svými kolegy prozradí, jak uchvátit muže gastronomií.

 

Úterý

Že tě ty velkofilmy v multikinech zrovna dvakrát neberou? Toužíš po něčem výstředním, svěžím a neotřelém? Pak vyraz na Festival otrlého diváka, který probíhá až do konce týdně v kině Aero.

Vytváříme stále větší objemy dat a přicházíme se stále novými postupy a nástroji, jak data využívat. Probíhá technologická a informační revoluce, která s sebou přináší vedle pozitiv i negativa. O tom, jestli jsou data a informace dobrý sluha, ale zlý pán, budou diskutovat odborníci v Operu.

Středa

Sezóna food festivalů budiž odstartována! Přijď na Anděl ochutnat musaku, pljskavici, fazolovou polévku, grilované ryby a kalamáry a Zažij Balkán!

Taky si říkáš, kam až ty ceny nemovitosti ještě porostou? Váháš, zda si pořídit vlastní bydlení, nebo zůstat raději v nájmu? Vyplatí se koupit byt na investici? Nahlédni pod pokličku Realitní bubliny. Protože nikdy není pozdě dozvědět se něco nového…

O datech bude i středeční večer, kdy máš možnost potkat se s odborníky na Big Data z Adastry, Vodafonu a Dáme jídlo.

Čtvrtek

Připadá ti, že se kolem Zero Waste trendu nadělá až moc humbuku? Není to ale pro nic za nic. Začít přemýšlet nad odpadem šetří nejen přírodu, ale i peníze firmám. Proto nepropásni první letošní setkání CSR clubu, kde se mimo jiné dozvíš, jak na bezodpadovou kancelář.

 

Pátek

Jestli tě zajímá internet věcí, pak tě rozhodně nesmí minout První průmyslový IoT hackaton. Tým už asi dohromady dát nestihneš, ale rozhodně se vyplatí akci minimálně sledovat. O zajímavá řešení nebude nouze.

Večer zavzpomínej na dětská léta a čas strávený na táborech. Páteční večer je jako dělaný pro Bo!ovku

Sobota

Vyhořet můžeš stejně dobře ve dvaceti jako ve čtyřiceti. Pozoruješ na sobě první příznaky, nebo v tom jsi až po uši? Ať tak nebo tak, je na čase s tím něco udělat. Vyhraď si dnešní den jenom pro sebe a dej svému životu ten správný směr. Zvládnout vyhoření a znovu objevit svou vnitřní motivaci ti pomůžou v Operu.

Neděle

V neděli zpomal, hoď si nohy nahoru a užívej sluníčka.