Pondělí

Bez znalosti alespoň angličtiny nebo němčiny se v dnešní době neobejdeš. Co ale dělat, když se ten cizí jazyk ne a ne naučit? Možná to bereš za špatný konec. Proto vyraz na workshop Jak se učit cizí jazyky. Dozvíš se zde, jak funguje mozek v rámci jazykovědy, vyzkoušíš si různé metody efektivního učení a vytvoříš si jazykovou vizi, díky které dosáhneš výrazného zlepšení už za tři měsíce.

Úterý

Milovníci kávy pozor! Prague Coffee Tour pořádá výpravu po slavných prvorepublikových kavárnách, kde tě mimo jiné zasvětí do přípravy a degustace kávy. No uznej, tohle si nesmíš nechat ujít.

Pokud tě káva zase tolik nebere, přijď si poslechnout přednášku od Martina Pávka o způsobu života a zvycích peruánských indiánů. Nebo si v Kulturně komunitním centru ART vytvoř nástěnku vizí a dej svému životu jasný směr.

Středa

Ovládni techniku 3D tisku a vytiskni své lásce třeba něco k Valentýnu. Kde? Ve sdílené dílně FutLab na Žižkově.

Kdo by neznal držitelku Českého lva a představitelku řady divadelních i televizních rolí herečku Evu Holubovou. Právě ta přijala pozvání moderátorky Nikoly Čechové do pořadu V centru. Přijď se podívat na natáčení a my ti slibujeme, že o zábavu nebude nouze.

Čtvrtek

Pokud se tento den budeš pohybovat v okolí Vinohrad, odskoč si na tradiční Japonskou svačinku onigiri do Momoichi Bistra.

Večer nepropásni pět hodin nejlepších reklam z celého světa na Noci reklamožroutů nebo se přenes do světa čar a kouzel na mezinárodní Harry Potter Book Night. P.S.: Čekat na tebe budou i tematické kouzelné drinky.

Pátek

Máš za sebou náročný týden? Pak není nic lepšího než si odpočinout na relaxačním workshopu a s čistou hlavou si užít pohodový víkend.

Večer určitě ještě stihneš rozhoupat své boky v rytmu swingu a zazářit ve swingové tančírně ve Vodárenské věži na Letné.

Víkend

No a co na tebe čeká o víkendu? Třeba IKEA Swap, kde se konečně zbavíš té hromady svícnů na čajové svíčky, které se ti válí v šuplíku. Na Vintage vinyl bazaru zase objevíš skvělé desky, které mimo jiné originálně ozdobí nejeden interiér. A jestli ještě nemáš valentýnský dárek, řekni to s Rücklem. Tihle skláři z Nižboru mají ve svém produktovém portfoliu nádherné kousky a právě tento víkend se na tebe těší jejich mistr brusič, který ti ozdobí skleničku LOVE vašimi iniciály.