Pondělí

Celý týden tě bude ve Vinografu provázet Prague Wine Week, tak přijď ochutnat šampióny mezi šampióny!

Úterý

Nenávidíš prezentování a trpíš, když musíš promluvit před skupinou cizích lidí? Přijď si procvičit mluvu a odbourat trému na další z pravidelých akcí Toastmasters. Už nikdy se na public speaking nebudeš dívat jako dřív. Ozkoušeno za tebe!

Ať už máš vlastní e-shop, přemýšlíš o něm, nebo pro některý z nich děláš marketing, možná ti přijdou vhod rady od předních českých "e-obchodníků" na akci Reshopper, která bude navíc úplně zadarmo. O tom, jak vytvořit dobrou obchodní značku, se bude mluvit i na Creative talku v Creative Dock, protože "branding is full of feelings, buzzwords, and vague bullshit". Tak si přijď ujasnit pojmy a dojmy, ať se do toho nezamotáš. 

Má blockchain budoucnost? Jak moc změní to, jak nad financemi přemýšlíme? A co to bude znamenat pro podnikání? Dozvíš se na Blockchain Hub Open Class: Financial Revolution

Středa

Je ti blízká slow fashion a chceš se oblékat udržitelně, ale nejsi si zcela jist/a, jak na to? Všechno o textilní nadprodukci se dozvíš na přednášce Udržitelné oblékání v dobách neudržitelné produkce oblečení.

Čtvrtek

Online marketing je žhavé téma. Facebook zpomaluje, co bude dál? Jaký obsah na internetu funguje? Čím bude žít online marketing v 2019? Zapiš si: Trendy v online marketingu, Kino Lucerna

První ze série kreativních snídaní Brain&Breakfast roku 2019 bude patřit zážitkům. Nejen o tom, jak místo nudné restaurace vybudovat úspěšný podnik na zážitkovou gastronomii, se bude mluvit ve čtvrtek v Impact Hubu. 

Sobota

Baví tě psaní, ale vlastně ani nevíš, jestli to, co píšeš, je dobré? Chybí ti zpětná vazba od někoho zkušeného? Využij příležitosti bezplatné kontroly tvého textu, ať už píšeš knihu, nebo jen kratší povídky. O cenné rady se s tebou podělí v Prague Writers Group

Pokud psaní není pro tebe, udělej v sobotu aspoň dobrý skutek a kup si vohoz v charitativním sekáči ve Vnitroblocku, nebo si pojď prostě upíct buřta na Náplavku a zahájit tak farmářskou sezónu 2019.

Neděle

Rozvlnit boky v rytmu salsy a bachaty a příjemně uzavřít celý týden přijď v neděli do Galerie Lucerna