Pondělí

Miluješ vůni kávy, historii a zapadlá skoro zapomenutá místa? Máme pro tebe skvělou akci zvanou Prague Coffee Tour. Vydej se s ostatními po stopách slavných kaváren první republiky, ochutnej kávu od profesionálů a začni nový týden stylově.

Pokud ti káva tolik nejede, ale zase tě zajímá udržitelný způsob života, zajdi si na workshop do Varšavské ulice. Dozvíš se, jak žít, cestovat a tvořit bez odpadu a minimalisticky. Na workshopu můžeš zároveň probrat své případné dotazy.

Úterý

Začít den uměním není nikdy špatný nápad. V úterý v historickém domě na náměstí Republiky se koná Prague Photo Fair 2019. Nechej se vtáhnout do umění fotografie a užij si tematicky laděné expozice.

Nebojíš se vystoupit ze své komfortní zóny a objevovat svět? Pak tě rozhodně zaujme kurz, který je o cestování do oblasti Malého Tibetu. Kurz ti objasní, na co vše je třeba se připravit, co nepodcenit a třeba tě naláká uskutečnit výpravu svého života. Víš například, že pohlazením břicha s hlasitým „mňam“ si můžeš v jedné z oblastí Tibetu pěkně zavařit?

Středa

Prostředek týdne je ideální na nějaký ten self development. Workshop Poznej sám sebe ti ukáže, jak moc jsi spokojený se svým současným životem, v čem jsi dobrý a jak pracuješ. Objevíš mapu své osobnosti a budoucí plánovaní tvých cílů ti půjde mnohem snadněji.

Na kávovou tour z pondělí navazuje druhý díl. Tentokrát se jedná o worskhop, který tě naučí jak správně pracovat s kávou. Přijď zjistit, jak jedna káva připravená různými způsoby, chutná úplně jinak!

Čtvrtek

Na malý pátek máme pro tebe workshop, který využiješ snad v každé oblasti svého života. Dokážeš poodstoupit a podívat se na problém i jinak? Zjistit, co je pro tebe důležité a čím se nezabývat? Přijď si to vyzkoušet a dozvědět se pár triků od profesionálů. Workshop kritického myšlení se koná ve společnosti Deloitte, Italská 67.

Pátek

Předtím, než půjdeš do víru velkoměsta, se zkus zastavit na přednášce Jak zdravě jít a žít. Že strava a pohyb jsou těmi esencemi ke spokojenému a zdravému životu je stále pro mnoho lidí velkou neznámou. Přijď zjistit, jak zamezit přejídání pod vlivem stresu a emocí a jak konečně zatrhnout chutě na nezdravá jídla.

Co tak zakončit pracovní týden v mexickém duchu? Tento pátek se koná slavností představení Frida K. na počest pátého výročí této skvělé inscenace. Těšit se na tebe budou v Žižkovském Divadle Járy Cimrmana.

Víkend

O víkendu nám začíná letní měsíc červen! Budeme držet palce, aby se počasí konečně srovnalo a my si mohli užít poslední jarní dny. Třeba si užít první červnový den na Rooftop Festivalu, kde několik budov po Praze bude mít zpřístupněné střešní terasy pro veřejnost. Parádní výhledy a super atmosféra zajištěna!

Co si tak v neděli zajít na zmrzku? Přijď rovnou na Ice Cream Festival, kde k ochutnání budeš mít snad jakýkoli druh zmrzliny, na jaký si vzpomeneš. Je snad lepší způsob, jak zahájit léto? Jo a tušil/a jsi, že na jeden kopeček zmrzliny je třeba v průměru 50 líznutí?