Pondělí

Terapie sdílením aneb cynicky úsměvné smsky, kterými se lidé rozchází. To je aktuální fenomén na českých sociálních sítí. Jakmile Ester Geislerová a Josefína Bakošová projekt spustili, začali se lidé ptát, co dělat, aby se jim tohle nestávalo. Jako odpověď dali dohromady společně s párovým terapeutem Honzou Vojtkem představení „Terapie sdílením“, kde najdeš odpověď na to, jak přežit rozchod v době digitální.

Schindlerův seznam, klasika, která nenechá jedno oko suché. Vyraz si užít jedinečnou atmosféru do Letního kina na pavlači a připomeň si, že i jeden jediný člověk má tu moc, udělat svět lepším místem.

Úterý

Chtěl/a jsi vždycky vyzkoušet koučink, ale nikdy nebyla ta správná příležitost? Tak teď je! V Impact Hubu můžeš „ochutnat“, co koučovací sezení obnáší a jak tě může přiblížit k vysněné budoucnosti.

Karlín se mění na ráj pro vyznavače zero waste trendu. Vše odstartovali zálohované kelímky. A co bude dál? To se dozvíš na talku, kde vystoupí zástupci z firem a organizací, které se na změně podílejí.

A tím ještě nekončíme! V úterý se můžeš dozvědět skvělé tipy od profíků a vyladit svůj marketing.

Středa

Odstartuj ráno s HR snídaní. Tentokrát na téma zaměstnávaní cizinců v Česku.

Čtvrtek

Jaká je budoucnost cirkulární ekonomiky? O svou zkušenost se s námi podělili už kluci ze Saaczech, o který si můžeš přečíst u nás na blogu. Pokud tě zajímají další příběhy, vydej se ve čtvrtek večer do Opera.

Žraloci jsou často v Hollywoodských filmech vykreslováni jako krvelačné bestie, kteří se jenom třesou na to, až budou moci ukousnout surfařovi nohu. Co je na tom ale pravdy? O své zkušenosti s těmito vcelku mírumilovnými zvířátky se podělí Daniela Koteková v Klubu Cestovatelů.

Pátek

Poslední pátek v měsíci znamená jedno. Creative Mornings! Inspirativní snídaně tentokrát na téma Justice s Milotou Sidorovou.

Videa jsou budoucnost. Chceš se je naučit stříhat rychle a přitom překvapivě profesionálně bez použití počítače? Pak nepropásni workshop zaměřený na práci s aplikací LumaFusion a nauč se vytvářet skvělá videa na iPadu.

Sobota

Plavková sezóna je za námi a my se konečně můžeme pořádně nadlábnout. O tomto víkendu máš příležitostí hned několik. Vyraz třeba do Žlutých lázní na festival asijské kultury a gastronomie nebo do Trojí, kde proběhne už devátý ročník festivalu Food Parade