„Je to skvělá možnost, jak reprezentovat značku Nestlé a zároveň strávit léto mimo kancelář. Nejprve stráví studenti dva týdny v pražské centrále v Modřanech, věnovat se jim budou zkušení lídři Nestlé. Je připravena široká nabídka rozvoje v podobě nejrůznějších workshopů od koučinku přes znalost značky a produktu, prodejní a vyjednávací dovednosti, typologii osobnosti, až po vychytávky typu čokoládový a kávový trénink,“ říká Zuzana Papíková, manažerka HR.

Výběrové řízení formou assessment centra proběhne v pondělí 23. května. Je tedy nejvyšší čas poslat přihlášku. Všechny potřebné informace zjistíš v tomhle prokliku.

Tím ještě nekončíme

Nestlé Campus #summerchallenge začíná 15. června a končí 16. září 2016. Během letního programu by si Nestlé mezi úspěšnými kandidáty chtělo vybrat jednoho, kterému nabídne roční stáž pro akademický rok 2016/2017.

„Chceme dát mladým lidem příležitost nahlédnout do fungování velké společnosti. Stážisté budou mít možnost zkusit si přímý prodej a komunikovat s našimi zákazníky. Ověřit si svou samostatnost, schopnost reagovat a určovat si priority. Vše zažijí na vlastní kůži. Těšíme se na jejich doporučení ‚out of box‘, která jsou pro nás neskutečně cenná a přínosná pro náš byznys,“ dodává Jiří Ritter, obchodní ředitel.

My v redakci si myslíme, že lepší prázdninový program budeš hledat těžko. Na nic nečekej, protože příjem přihlášek končí každým dnem.