Minulý ročník konference byl pro nás podnětný. A ani letos nebudeme chybět! Organizátor Kiwi.com se opět postaral o pestrý výběr řečnic, které se podělí o své zkušenosti i know how ze startupů i globálních technologických gigantů. A my pro tebe máme lístky!

Jedním z největších lákadel je Jessica Hester, nynější softwarová inženýrka z Netflixu. Ta se v roce 2016 ve SpaceX podílela na vzletu vesmírné lodi Dragon. Její řeč ovšem bude o GraphQL jako nástroji pro vytvoření datové platformy v big data firmách. Vesmír chybět nebude, představí se Katja Minitsenka z Google. Loni vyprávěla o fascinujícím projektu ve spolupráci s NASA a letos nám poví, jak se svým Deep Space technology týmem pokračuje. Nejen herní nadšence potěší účast Ilony Koren-Deutsch z Twitche se svým vstupem o důležitosti dokumentace. Za českou scénu se představí Tereza Bartoníčková, která se zaměří na etiku při využití umělé inteligence, či polyglotka Marina Pantcheva z RWS Moravia Czech Republic se svou cestou od lingvistiky po big data.

Kromě přednášek jsou pro tebe připraveny workshopy a další doprovodné aktivity. Co třeba drink s Adou Lovelace, první programátorkou vůbec? Je to tak, večer se můžeš těšit na afterparty ve velkém stylu.

„Letošní ročník přinese zkušenosti expertek z firem jako Google, Microsoft, ale i specializovaných platforem jako herní Twitch nebo datový Cognite. Zaměříme se na problematiku otevřených dat, práci s technologickými komunitami nebo na dokumentaci. Návštěvníci budou mít možnost se kromě klasických přednášek zúčastnit i workshopů na témata od zatížení digitálním světem po ženský leadership,“ shrnuje letošní Women in Tech Alžběta Vacková, koordinátorka akce z Kiwi.com.

Více informací najdeš na stránkách akce, nebo přímo na události

Nech se také inspirovat! Pro 10 z vás máme připraveny exkluzivní vstupenky přímo od Kiwi.com.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku: Jaká je vize Kiwi.com?

Odpověď nám pošli na: blog@proudly.cz. Kouzelný vstupenkový kód získají ti nejrychlejší!