Projekt, kam se podíváš

Věcí k objevování na tebe čeká opravdu hromada. Celý den se budeš moct zastavit u stánků jednotlivých projektů. Některé není třeba představovat, jiné si své jméno teprve budují, všechny se s tebou ale rády podělí o zážitky a odpoví na otázky, které by tě zajímaly. Po ruce budou Liftago, Uber, Skypicker, Myia, Konečně vývar, Atoto, Psaní hravě a spousta dalších. A pozor! U food projektů na tebe kromě informací čekají taky dobroty!

Přednášky, workshopy, konzultace

Tím to ale zdaleka nekončí. Další pořádnou porci inspirace pro tebe budou mít speakeři na přednáškách. Ty hlavní jsou na programu čtyři a čekají na tebe každou celou lichou hodinu v přednáškové aule RB 101. Věnovat se budou změnám v osobní přepravě, financování projektů, ale třeba taky rozdílům mezi prací ve startupu a v korporátech.

A tady další pozor! Právě na téhle přednášce se můžeš dozvědět taky něco o nás z Proudly. Co děláme, proč to děláme a jak nám to jde ti od 11 hodiny dopoledne povypráví náš Proud šéf Honza Klusoň.

Kdyby ti to bylo pořád málo, pokračuj na workshopy. Na nich zjistíš, jak podnikat ve food průmyslu nebo jaká je budoucnost internetových technologií. Řešit se budou cloudy, aplikační domény a spousta dalších věcí, bez kterých se dnes už neobejde skoro nic.

Na všechny přednášky se nezapomeň dopředu registrovat. Ať pak neroníš slzy, že na tebe nezbylo místo.

Nesmí chybět networking

Navazování nových vztahů je na každé akci jedna z nedůležitějších činností. Aby to bylo tentokrát jednodušší, vymyslel pro tebe ImpactHub speciální networkingovou hru. Tak schválně, kolik nových kontaktů si ze Startup festivalu odneseš. Nebo to bude rovnou nové místo v některém z prezentovaných projektů? Všechno se dozvíš ve středu 11. května od devíti hodin. Pro podrobné informace klikej na webovky nebo se přidej na facebookový event.