Pondělí

Vyprávět příběhy je v dnešní době jedna z nejužitečnějších dovedností. Jak na to, ti řekne Martin Vasquez v IMPRO Institutu.

Úterý

Instagram na papíře. Tak by se dala nazvat výstava fotek Kuby Fišera, který je ve světě sociálních sítí známý jako Kubajszcom. Těšit se z fotografii krajiny při východu a západu slunce v moderním pojetí můžeš nějaký ten pátek v Point Gallery.

Udržitelnost je v dnešní době téma skloňované v mnoha oblastech, i v architektuře. Co je udržitelná architektura a jak vypadá v podání českých i zahraničních studií, můžeš zjistit na konferenci, kterou pořádá ČVUT.

Pokud ti je bližší marketing než architektura, nahlédni pod pokličku marketingové automatizace, která už dávno není jenom hudbou budoucnosti.

Středa

#prsakoule míří do Prahy! Pokud si o nich ještě neslyšel/a, tak to koukej napravit, protože sahat si na ně správně každý měsíc je opravdu důležité.

Další ze série přednášek Data vs. holky představí několik zásadních žen české online a data scény. Pavlína Louženská, Bára Buhnová a Leni Krsková se zamyslí nad tím, jak holky mění svět IT a dat a jak tento svět mění je.

Jestli rád/a cestuješ, nepromeškej přednášku Jany Wolfové, která ti ukáže, že Vietnam je země plná barev a kontrastů.

Čtvrtek

Je tady čtvrtek a to si žádá rozbít prasátko a vrazit na hon. Čeho? No přece originálních dárků! A kam? Na UPMRUM!

Pátek

Pokud sis u studentů a absolventů z UMPRUM nic nevybral/a, můžeš zkusit štěstí na tradiční vánočním Lemarketu. Čekají tam na tebe věci vyrobené srdcem z dílen lokálních výrobců.

Víkend

Vlastní dům bez účtů a splátek nebo originální a vlastnoručně umíchaný parfém? Toť zásadní otázka tohoto víkendu.

Upcyklace a recyklace, to je teď IN! Máš doma starší židli, křesílko nebo cokoliv jiného, co volá po oživení? Jestli jo, tak vyraž v sobotu na kurz základů renovace nábytku a v neděli můžeš volně pokračovat na Základy čalounění. Protože i nábytek si zaslouží druhou šanci.