Menu

Queens

Jsme Queens, český obchod s teniskami a streetwearem. Už 15 let přinášíme na trh ty nejžhavější trendy a inspiraci. Máme pestrou nabídku a hledáme lokální i světové značky se zajímavým příběhem. Kromě těch mainstreamových jako adidas, Nike nebo Vans prodáváme i limitované zboží, které se nedá sehnat nikde jinde. Oblékáme lidi od hlavy až k patě do těch nejstylovějších kousků. Od tenisek přes kvalitní jeans, bundy, trička a mikiny až po spodní prádlo a doplňky.

Příběh Queensu začal na sklonku minulého tisíciletí. Byli jsme mladí, poslouchali hip hop, bavilo nás experimentovat s módou a chtěli jsme se oblékat originálně. Hlavní myšlenkou bylo dostat do Česka stylové věci, co se nedaly sehnat jinde.

Začínali jsme jako sekáč s pár streetwear kousky na věšáku. Naše zakladatelka Lenka milovala nakupování z druhé ruky a na vysoké si tím přivydělávala. Když dostudovala, vrhla se do světa módy naplno. První obchod pod hlavičkou Queens spatřil světlo světa v roce 2003 v Brně. V roce 2004 jsme spustili eshop, pak přišla prodejna v Praze a Ostravě.

Minulý rok jsme rozjeli eshop v němčině a letos na podzim jsme přidali i slovenskou verzi. Oblečení a tenisky vybíráme na světových módních veletrzích v Berlíně, Paříži nebo Londýně. Pořád to děláme s láskou a nadšením – to jediné se nezměnilo.

Díky Queensu se na tuzemský trh dostal fenomén sneakers jako běžného městského obutí. Podíleli jsme se i na formování česko-slovenské komunity sběratelů tenisek. Mezi naše fanoušky patří influenceři jako Teri Hodanová, hudebníci Smack a NobodyListen, nebo profesionální skateboardista Maxim Habanec.

Vyhledáváte:

Výsledky pro